Prekių pristatymas

Apsipirkus už 30 Eur ar didesnę sumą pristatymas NEMOKAMAS!

Pristatymo būdą galėsite pasirinkti formuodami užsakymą. Prekių pristatymo kaina bus įskaičiuota į bendrą sąskaitos sumą.
Savaitgaliais ir nedarbo dienomis atlikti užsakymai pradedami vykdyti pirmąją darbo dieną.
Pristatome prekes visoje Lietuvoje, dėl prekių siuntimo į užsienį prašome susisiekti el. paštu info@greendeco.lt

Pristatymo būdai:
OMNIVA arba LPEXPRESS paštomatai

Pristatymo laikas 1-5 darbo dienos.
Kai siuntinys bus pristatytas į Jūsų pasirinktą paštomatą, Jūs busite apie tai informuotas SMS žinute ir/ar el. paštu ir galėsite siuntą atsiimti Jums patogiu metu.
Standartinė kaina 2.99 Eur.

LIETUVOS PAŠTAS

Pristatoma pirkėjo nurodytu adresu per 1 - 3 darbo dienas.
Standartinė kaina – 2,8 Eur.

Į siuntimo kainą įskaičiuotas pakuotės mokestis.

Kitos sąlygos:
1. Prekių pristatymo Pirkėjui terminas yra pradedamas skaičiuoti nuo nuo apmokėjimo termino.
2. Pardavėjas neprisiima atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl trečiųjų asmenų kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
3. Pirkėjui priėmus siuntą be pastabų laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka Pirkimo–pardavimo sutarties sąlygas, o papildomos paslaugos, susijusios su prekių pardavimu bei pristatymu, atliktos tinkamai.
4. Pardavėjas neatsako už tai, kad e-parduotuvėje nurodytų prekių spalva, forma, kvapas ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos, spalvos, Pirkėjo įsivaizdavimo dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ypatybių, Pirkėjo subjektyvaus vertinimo.
5. Prekių sugadinimo rizika pereina Pirkėjui nuo to momento, kai prekė perduota Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui, priėmusiam prekes Pirkėjo nurodytu prekių pristatymo adresu.